Bir FAAC otomatik yana kayar kapı sola veya sağa, kolayca ve güvenli bir şekilde hareket eden kanat sayesinde geçiş sağlar. Kanat her zaman devrilme veya raydan çıkmanın önlenmesi için uygun sistemler tarafından desteklenmelidir.
Yana kayar kapılar farklı malzeme, biçim ve boyutlarda yapılabilir.
Kayma, genellikle yere sabitlenen bir kızak ve kapının kendine sabitlenen tekerlekler tarafından güvenceye alınır.

Doğru çözümü nasıl seçersiniz?

İki seçim kriteri mevcuttur: kanadın ağırlığı ve kullanım türü. Yerleşim alanlarında kullanılan yana kayar kapılar genellikle daha hafiftir (500 kg’a kadar) ve günde birkaç kez açılıyorlarsa, 740 mükemmel tercihtir.
Daha sık kullanım, 600 kg’a kadar ağırlık ve en sessiz hareket için, ideal çözüm 746 E R’dir.
Endüstriyel kapılar genel olarak daha hantal, daha ağır ve böylelikle hareket ettirilmeleri daha zor olduğu için 844 E R model tipinde bir çözüm gereklidir.

Her şey bir güç kesintisinde bile çalışır

Hiç sorun değil. Acil bir durumda, 24V operatörler bataryaları kullanabilir ve böylece 400 kg'a kadar kapılar için C720 modellerinde ve 800 kg'a kadar kapılar için C721 modellerinde olduğu gibi acil durum manuel boşa alma donanımını kullanmaya gerek kalmadan düzgün çalışmanın devam etmesini sağlar.

Daha az tüketim, daha çok performans.

Yerleşim alanları için olan tüm modeller kapının bir engelle karşılaştığında derhal tekrar açılmasını sağlayan SAFEzone güvenlik fonksiyonuna sahiptir.

FAAC, örneğin C720 ve C721 modellerinde mevcut olan ve tüketimi minimuma indirebilen GREENtech teknolojisinden yararlanarak çevresel gereklilikleri unutmadan gelişmektedir.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.