Yukarı açılan veya seksiyonel: garaj kapıları iki kategoriye ayrılır ve FAAC her biri için otomasyon sistemleri geliştirmiştir. Yerleşim alanlarında kullanım veya daha yoğun ve ağır endüstriyel kullanım için her ihtiyaca adapte olabilirler.

Garaj kapınız hangi tip?

Genel olarak sac metal yüzeyli, sac metal veya ahşap veya sac metal yalıtım içeren yukarı açılan bir kapı çözümü arıyorsanız, aradığınız model 550’dir. Karşı ağırlıklar ve yaylar içeren bir dengeleme sistemi sayesinde, yan kaldıraçlar veya kollar aracılığıyla kapıyı kaldırıp açabilmenize izin verir.

Özel kızaklar üzerinde diklemesine kayarak açılan yatay paneller içeren bir seksiyonel çözüm tercih etmek istiyorsanız, sizin için doğru model D600’dür. Bu durumda bile, kapı yaylar aracılığıyla dengelenmelidir.

Güç kesintisi riski bulunan ortak alanda mı yaşıyorsunuz?

Garaj kapıları için tüm 24V operatörler acil durum manuel boşa alma mekanizmasını kullanmadan düzgün çalışmayı garanti etmek için acil durum bataryalarını kullanabilirler. D1000 aynı zamanda, gün içinde birçok kez açılma ve kapanma için tasarlanan bir operatör için güvenilirlik sağlar.

Daha az tüketim, daha çok performans.

Garaj kapıları için tüm otomasyon, güvenliğin yanı sıra enerji tasarrufu yönünden de teknolojik olarak gelişmiştir. Yerleşim alanı çözümleri genellikle bir güvenlik fonksiyonu ile donatılmıştır ve bir engel algılandığında, kapıya hemen tekrar açılması komutu verilir.

FAAC, tüketimi minimuma indirebilen elektronik özellikler sağlayarak çevresel gereklilikleri unutmadan gelişmektedir. SAFE&GREEN hakkında daha fazla bilgi için ilgili sayfaya gidiniz.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.