KALİTE PRENSİPLERE BAĞLIDIR

Performans, güvenilirlik ve uygun fiyat tüm FAAC ürünlerinin arkasındaki temel özelliklerdir. FAAC.

Ürünlerimizi her zaman karakterize etmiş olan aynı kalite seviyesini korumak için, FAAC teknolojiye, gelişmiş üretim yöntemlerine ve organizasyona sürekli olarak yatırım yapmıştır. Bünyemizde bulunan tüm çalışanlar kurumsal prensiplerimize ve değerlerimize saygı duymaya ve FAAC Group içerisinde gerçekleştirilen her aktivitenin sürekli olarak geliştirilmesine kendini adamıştır.

SERTİFİKALAR YENİLİK KADAR ÖNEMLİDİR

 • image description

  FAAC ve sertifikalar birlikte ilerler. Başlangıç olarak, FAAC'ın Kalite Yönetim Sistemi UNI EN ISO 9001:2015 sertifikasına sahiptir.

 • image description

  M30 trafik mantar bariyerimiz ASTM F2656-07'de belirlenmiş test kriterlerine göre test edilmiş ve mümkün olan en yüksek penetrasyon sınıfına uygun olarak sertifikalandırılmıştır.

 • image description

  NEMKO sertifikası milyonlarca döngü için test edilen ve sertifikalandırılan otomatik kapılara verilmektedir. Bu belge, ürünün 2,000,000 kullanım döngüsüne kadar bakım gerektirmeyeceğini ortaya koymaktadır.

 • image description

  FAAC'ın otomatik kapıları ve Otomatik kapı sistemlerinin güvenliğiyle ilgili tüm FAAC ürünleri geçiş ve kaçış uygulamaları için EN 16005 standardına göre üretilir ve TÜV sertifikasına sahiptir.

 • image description

  FAAC A.B.D. pazarı tarafından tüm otomatik giriş ve kapılar için talep edilen UL/CSA sertifikasına sahiptir. Bu sertifika, özellikle yangın ve elektrik çarpmalarının önlenmesine ilişkin tüm elektrikli bileşen ve ürünlerin güvenliğini belgeler.

Yeşil kalpli teknoloji

SAFE & GREEN otomasyona FAAC tarafından getirilen yepyeni bir yaklaşımdır ve FAAC'ın tasarım felsefesinin her zaman merkezinde olan konuların üzerine etkin biçimde eğilir:

 • Otomasyon sistemlerinin güvenliği ve Avrupa Direktifleri ile diğer geçerli standartların gerekliliklerine uyumlulukları.
 • Çevreye daha az etki için enerji tüketiminin azaltılması ve son kullanıcılar için gerçek tasarruflar.
 • SafeZone
 • GreenTech

SAFEzone, FAAC'ın en son elektronik kontrol kartlarına ve en yeni SAFEcoder mutlak kodlayıcısına (FAAC patentli) dayanan hidrolik ve 230 V veya 24 V elektromekanik otomasyon sistemlerini tanımlar. Bu ürünler yeni, tümüyle uyumlu sistemlerin kurulumuna ve daha eski FAAC kurulumlarının otomasyon sistemini değiştirmek zorunda kalmadan en yeni standartlara uyumlu olacak şekilde yükseltilebilmesine izin verir.

GREENtech en yeni nesil elektronik kontrol kartlarını yenilikçi ve patentli mekanik bileşenler ve cihazlarla bir araya getiren FAAC geçiş otomasyonu sistemlerini tanımlar.

Çevreye verilen daha fazla değer ve son kullanıcılara sunulan daha fazla fayda, FAAC otomasyon sistemlerinin üstün performansından ödün vermeden işletim maliyetlerinin önemli ölçüde azaltılması aracılığıyla garanti edilmektedir.

Adım adım yenilik

OmniDec

Entegre ve geniş kapsamlı veri kodlama sistemine sahip ürünleri tanımlar.

2easy

FAAC’a özel bir protokole dayanan, basamaklanmış aksesuar kurulumlarının basit, iki telli kablolanmasına izin veren elektronik kontrol kartlarını tanımlar.

HYbrid

24 V elektrikli motor hidrolik aktüatörleri tanımlar.

Bağlantı

Harici modüllerle uyumlu ve otomasyon sistemlerinin uzaktan kumanda edilebilmesini sağlayan elektronik kontrol kartlarını tanımlar. Bu kartlar bir otomasyon sisteminin standart bileşenleri olarak temin edilirse, ürünün tamamı bu logo ile tanımlanır.

Enerji Tasarrufu

Hareket yönünü algılayan bir cihazla donatılan otomatik kapıları tanımlar ve bir kişinin kapı girişinden geçme niyetini belirleyerek bu veriyi açılma ve kapanma sürelerini optimize etmek için kullanır ve içerideki havanın gereksiz yere kaybedilmesini önler.

En önemli sertifikamız
DNA'mızdır.

Ticari markalarımız, patentlerimiz ve sertifikalarımız hep birlikte, FAAC’ın her zaman “hepsinden daha önemli olan sertifikası” olarak nitelendirdiğimiz benzersiz iş felsefesini kanıtlar ve doğrular.

Bileşen ve ürün kalitesine olan sürekli bağlılığımız, özenle seçtiğimiz tedarikçilerimiz ve 1965'ten beri devam eden titiz üretim süreci kalite kontrolümüz, FAAC markasını yüksek kalite, güvenilirlik, standartlara uygunluk ve son kullanıcı güvenliği için dünya çapında bir isim haline getirmiştir.