FAAC GROUP: TÜM RAKAMLAR BİZİ BİR NUMARAYA TAŞIYOR.

FAAC Group için rakamlar dünya çapında değerlere ulaşmıştır. Nasıl mı?

50 yıllık iş geçmişimiz, bizi daha da tutkulu hedeflere ve gittikçe artan daha önemli sonuçlara doğru en yükseğe taşımaktadır.

Biz başarmış olduğumuz için ve FAAC teknolojisi sayesinde hayatlarını iyileştirebilmiş herkes için, rakamlara bakarak en yüksek sayıda patente sahip olmamızla övünebiliriz: 42. Kapı otomasyonu, ilk kez tasarlayan ve bunu geliştiren kurucumuzun sezgilerinden ortaya çıkmıştır. Ve bizimle birlikte, TÜM DÜNYADA bir numara olmaya devam etmektedir. Tabi ki kalplerimizde de.


ŞİRKET PROFİLİMİZİ İNDİRİN

Aynı gökyüzünün altında, aynı hayallerİ görüyoruz

FAAC gururu İtalya’nın dışına taştı. Otomasyon kapılarını hepimize ilk kez açan rüya, dünyaya teknolojik mükemmelliği yayan aynı topraklarda ortaya çıkmıştır.

Bunun bir tesadüf olmadığını düşünüyoruz.

Burada, İtalya’da, bazı hayalperestlerin kararlılıklarının yanı sıra her zaman tamamlanmış işleri bile geliştirmeyi amaçlayarak her şeyi hayal edebilen ve yorulmak bilmeyen insanların her zaman verimli topraklar bulmasını vurguluyoruz.

Açıkça belli ki, İtalya’da üretilen teknoloji araştırma, kalite ve yenilikten, fakat özellikle akıllı insanların hayallerinden meydana gelmektedir.

Kalİte, güvenlİk, araştırma ve gelİştirme: Her zaman elİmizde olan 4 as.

  • Teknoloji bir oyun değildir tabi ki, fakat daha başarılı olunmasını sağlayan öğeler vardır: güvenilir olduğunda ve her geçen gün hayatları daha çok geliştirdiğinde.

  • Bu nedenle, FAAC’ta kalite ve güvenlik birlikte yol alır: biri olmadan diğeri olmaz. Ve her ikisi de araştırma ve geliştirme ile sürekli olarak beslenir.

  • Hepsi kulağa çok basit geliyor. Her ürünün ve bunu geliştiren her patentin arkasında birçok insan, bir o kadar adanmışlık ve birçok memnuniyet vardır: her şeyden önce de sizinki.

Bİr grup, bİrçok sayı, tek hedef.

1,800 kişi, 5 kıtada 32 bağlı şirket, dünya çapında 80’in üzerinde resmi distribütör: bu rakamlar sürekli gelişmekte olan bir işletmeyi göstermektedir: FAAC Grup.

Teknolojimizin kalbi Bologna’da atmaya devam etse de, FAAC grubun elektronik üretimini Dublin’de toplamış ve FAAC parametrelerine göre ürünler sunmak için gerekli sinerjileri yaratmıştır: yenilikçi, güvenilir ve yenilmez.