Yalnızca bir sinyal.

Bir yanda sadelik ve kullanım kolaylığı, diğer yanda kalite ve güvenlik, FAAC otomasyon sistemlerini her durumda en güvenilir ve kapsamlı tercih haline getirir. Evinizde, iş yerinizde, içeride veya dışarıda, yalnızca bir sinyal ile kimi isterseniz ve ne zaman isterseniz içeri alacak veya dışarıda bırakacak bir FAAC çözümü her zaman vardır.

Her şey için bir sistem mevcuttur.

Geleneksel yana kayar veya dairesel açılır kapılara ek olarak, FAAC otomasyon sistemleri her tür aktivasyon ve yaya ve araç geçişine izin verir: her ihtiyaç için çözümler sunabilen garajlar için yukarı açılan kapılar, endüstriyel kapılar ve yenilikçi sistemlere sahip otomatik bariyerler.

İstisnasız biçimde herkesle etkileşime geçin.

İletişim özelliği çok önemlidir: tüm FAAC sistemleri her ortama mükemmel biçimde uyum sağlar ve her zaman mevcut otomasyonla maksimum entegrasyonu garanti eder.

Güvenlik her zaman hareket halinde.

Hareket güvenliği çalışmayı koruyan ve garanti eden teknoloji veya aksesuarlara dayanır. Örneğin, mutlak SAFEcoder kodlayıcı, otomasyonun ilave cihazların eklenmesine gerek kalmadan 230V dairesel açılır kapılarla ilgili mevcut yönetmeliklere uyumlu bir şekilde kurulabilmesini sağlar. XS55 güvenlik kenarları her tip sistemde kullanılabilen ve otomasyonun birden engellenmesi gerektiğinde hızla harekete geçilmesini garanti eden sertifikalı bir cihazdır.

Yeni, ayarlanabilir XP 20 D fotoselleri gibi diğer yardımcı cihazlar geçiş için daha fazla kurulum kolaylığı sunar ve otomasyon güvenliğinin daha fazla kontrol edilebilmesini sağlar.