Genellikle depolarda, mal yükleme boşaltma noktalarında ve benzer alanlarda bulunan, açılıp kapanması pratik, geniş geçişler gerektiren tüm büyük boyutlu girişler endüstriyel kapılar olarak tanımlanır.

Bu tip bir açılma dikey, yatay veya dönerek kayabilir. Her ikisi de hidrolik veya elektromekanik otomasyon ile donatılabilmektedir.

İkincisi, özellikle büyük güç ve yüksek dayanıklılık gerekli olduğunda özellikle güvenilir, sessiz ve önemli derecede güçlüdür.

 

Sürekli açılıp kapanması gereken özellikle ağır bir kapı

Kapının yanındaki duvara kurulabilen 541 modeline güvenebilirsiniz: özellikle yoğun iş döngülerine maruz kalan ağır seksiyonel kapıları hareket ettirmek için mükemmeldir.
Güç kesintilerinde bile açılmasını garanti etmek için, bir kablo veya makaralı manuel boşa alma mekanizması ile donatılmıştır.

 

Geniş kapılı ve sık geçiş yapılan küçük iç alanlara sahip bir atölyeniz mi var?

Açıklıklar çok büyük olduğunda, kapıların birbirine menteşelendiği katlamalı çözümler gerektirir.
Kapının bir veya iki tarafının arkasına doğru açılırlar ve gerektiği gibi minimum alanın kaplanması garanti edilir. Bu hareket için ideal model 560’tır.
Genellikle konut garajlarında olduğu gibi, kapınız daha küçük ve daha hafifse, sizin için ideal model 390’dır.

 

Daha çok çözüm, daha az tüketim.

Katlanan endüstriyel kapılar için otomasyon çevre koşullarını gözardı etmeden tüm durumları denetler ve tüketimi minimuma indiren elektronik sistemler sağlar.
GREENtech teknolojisiyle birlikte, FAAC enerji tüketiminin azaltılmasını sağlayan en yeni nesil elektronik kartlar ve cihazları bir araya getiren otomasyon sistemleriyle özdeşleşmiştir.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.