FAAC otomatik bariyerleri halka açık ortak alanlarda, şirket geçişleri, endüstriyel alanlar, umumi ve ücretli otoparklar, otoban geçişleri ve araç akışı, giriş ve transit geçiş izinlerinin kontrol edilmesi gereken her yerde geçiş ve alanların idare edilmesi için en basit, en güvenilir çözümlerdir.

Otomatik bariyerler iki öğeden oluşur: bir şasi ve bir kol. Otomasyon ve kontrol elektronikleri şaside bulunur.

FAAC tarafından sunulan çözümler hız, güvenilirlik ve dayanıklılık yönlerinden en yüksek performansı garanti eden özel hidrolik teknolojisinin kullanımını içerir.

Araçların geçişini engellemek ve yayaların geçişine izin vermek mi istiyorsunuz?

Bir bariyer, bir kapı için olduğu gibi sütun veya kolonlar dikmeden özel bir mülke geçişi kapatmak için kullanılabilir. 615BPR turuncu ve gri olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunulan sade ve uygun maliyetli bir çözümdür.

Büyük, son derece yoğun bir geçiş noktasını mı kapatmanız gerekiyor?

Çözümünüz hızlı, güvenilir ve sessiz olan 640’tır. Aynı zamanda maksimum 7 metrelik bir kolun monte edilebilmesi seçeneğini sunarak, sürekli bir şekilde birçok günlük geçiş durumunda bile yüksek performansı garanti eder.

Geçişin genişliği 3 m ile sınırlıysa ve bir saniyeden daha kısa sürede açılması için açılma kapanma hızında çok yüksek performans bekleniyorsa, 620 SR modeli en iyi tercihtir.

Fonksiyonellik ve estetiği bir araya getirmek.

Cevap, her tür geçişin idare edilmesinde maksimum performansı garanti eden en yeni FAAC B680H modelinde yatmaktadır.

Yoğun kullanım için tasarım (bakım gerektirmeden 2 milyon çevrime kadar), bir engelle karşılaştığında geri dönme, maksimum hava direnci için paslanmaz çelik versiyona ek olarak 4 farklı renkte dış gövde seçeneği.

Işıklı yuvarlak kollar 8 metre uzunluğa erişebilir ve modüler oldukları için kolayca taşınabilirler.

Bariyer yuvasına ihtiyaçlarınıza uygun şekilde ayarlanabilen, görünürlüğü arttıran ve geçişi kolaylaştıran kırmızı ve yeşil trafik ışıkları takılabilir.

Fonksiyonellik, estetik ve çok daha fazlası: bu model SAFE&GREEN sayesinde açılma ve kapanma sırasında enerji tasarrufu sağlarken, güç kesintileri için acil durum bataryalarına da sahiptir.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.