Her zaman güvenilir olan, daha fazla enerji tasarrufu sunan ve maksimum güvenliği garanti eden çözümler sayesinde bir FAAC yana kayar kapı kurulumu en yüksek konfor standartlarını sağlamak için her zaman en ideal çözümdür.

Küçük boyutlar mı, ayaklı kurulumlar mı? FAAC yana kayar kapıları size özel gereksinimlerinize göre özel programlı otomasyon sağlayan çok çeşitli fonksiyonlar sunar.

Gereksiz enerji sarfiyatına hayır

İç ve dış sıcaklıklar çok farklı olduğunda, bir kapının gereksiz yere açılması enerji harcar.

Bu nedenle, A140 AIR otomatik kapıları ısı değişimini minimuma indiren yenilikçi ENERJİ TASARRUFU donanımına sahiptir.

Bu otomasyon birinin gerçekten kapıdan geçmek isteyip istemediğini anlar ve böylece insanlar kapının önünden geçerlerken kapının sürekli olarak açılıp kapanmasını engeller.

Girişe entegre özel hava perdesi, AIRSLIDE sistemiyle bir araya getirilerek iç ve dış ortamlar arasında daha yüksek derecede bir izolasyonu garanti eder. Aynı zamanda toz, kir ve böceklerin girmesi de engellenir.

Her ihtiyaca açık.

Teknoloji ve uyum sonunda bir arada ilerliyor. Yana kayar bir kapıya ihtiyacınız varsa ve estetik gereksinimleriniz yüksekse, yalnızca bir tercihiniz olmalıdır: A100 Compact otomatik kapı. Küçük boyutları sayesinde her tür mimari gerekliliği karşılarken, bir FAAC çözümünün tüm performans ve güvenilirliğini de garanti eder.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.