Otomatik bir kapı ne zaman açılacağını, daha da önemlisi, kaza eseri bir çarpma durumunda tekrar ne zaman kapanacağını bilmelidir. Böylesi durumlarda, kanatların normal çalışmasını sıfırlayarak kapının doğru konumunu otomatik bir şekilde ve hızla eski haline döndüren otomatik kapıların olması çok önemlidir.

Alışveriş merkezleri, bankalar, hava alanları ve insanlar tarafından yoğun olarak kullanılan her yer için idealdir.

Otomatikman güvenli

Özel güvenlik özelliklerine sahip bir kapıya ihtiyaç olduğunda, otomatik olarak çalışan bir girişi olmasına dikkat edilmelidir. Böyle durumlarda, otomatik olarak çalışan mobil ve yarı sabit kanat donanımına sahip FAAC GBF3500 çözümü mükemmeldir. Bir kanat kaza eseri bir alışveriş arabasına veya bavula çarparsa, kanatlar sistemin işlevselliğini bozmadan otomatik olarak ilk konumlarına dönerler.

Büyük boy kesitli profile sahip kapılar aynı zamanda kaçış yolu olarak da idealdir.

Vazgeçilmez ve bağımsız.

Otomatik çalışan bir kapı, fonksiyonel ve her zaman güvenlidir. Geceleri açık olan ATM’ler veya süpermarketlerdeki büyük alanlar gibi fonksiyonları eski haline getirecek personelin her zaman orada olmadığı durumlarda zorunludur. Böyle durumlarda, kanatların çıkışı otomatik kapının çalışmasını durdurur ve böylece koruma ve güvenlik fonksiyonları devre dışı kalır.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.