Alanla ilgili sıkıntılar olduğunda, FAAC teknolojisi aynı anda rotasyona ve kanatların geriye doğru hareket ettiği özel bir açılma hareketine sahip  dengeli kapı sistemiyle karşılık verir.

Bu özellik klasik bir yana kayar kapının kurulmasına izin vermeyen, fakat yine de acil durum çıkışları olması gereken her ortam için mükemmeldir.

Daha az alan, daha fazla tasarım.

GBF1500 Crystal gibi yalın camlı olarak da temin edilebilen kanatların düzgün ve işlenmiş hatları, kapıya her girişi benzersiz kılan prestiji bir tasarım katar.

Döşemeyi değiştirmeden kızakların yere sabitlenmesi seçeneği sayesinde, GBF1600’ın kurulumu hızlı ve kolaydır. Ayrıca, GBF1500 modelinin zeminine oturtulan kızaklar daha fazla dayanıklılığı garanti eder ve daha geniş kanatların güvenli bir şekilde hareket edebilmesine izin verir.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.