FAAC yalnızca mevcut kapılar için otomasyon sağlamakla kalmaz, aynı zamanda her mimari ve görsel ihtiyacı karşılayan kapı ve pencereler için de çözüm üretir.

İki tip çözüm mevcuttur: küçültülmüş kesitli profiller ve büyük boy kesitli profiller. Kapılar ve pencereler her zaman anotlanmış alüminyum gümüş veya tercihinize göre başka bir yüzey biçiminde veya istediğiniz renge boyanmış olarak temin edilebilir.

 

Tasarımda korunan giriş.

Yönetmeliklere uygun olarak ince, hafif ve kullanımı kolay: bunlar, otomatik bir yana kayar girişin avantajlarına sofistike ve yenilikçi bir tasarım keyfi katmak için özellikle eklenen küçültülmüş kesite sahip TK20 profilli kapı ve pencerelerin ana özellikleridir.

 

Büyük boyutlar, sonsuz avantajlar.

Büyük boy kesitli profil donanımına sahip TK50 pencere ve kapıları olağanüstü dayanıklılıklarıyla rakiplerinden ayrılarak, trafiği yoğun alanlarda otomatik bir giriş gerekli olduğunda ve bu girişlere insanlar ve nesneler sık sık çarpıyorsa mükemmel bir seçim haline gelirler.
Büyük boy kesitli profiller mekanik çıkışlı bir kaçış yolu gibi yönetmeliklere uygun girişlere ihtiyaç olduğunda özellikle gereklidir. Kaza eseri bir çarpma söz konusu olduğunda, uzman personelin müdahale etmesine gerek kalmadan ilk konumlarına dönerek kullanımın devam etmesini garanti ederler.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.