FAAC teknolojisi her şeyi yapabilen çözümler geliştirmiştir, hatta kurulumda zaman ve para tasarrufu sağlayabilir. Nasıl mı? Taşıması ve kurulumu kolay olan gömme mantar bariyerli bir üniteden oluşan bir sistem sayesinde: J200 serisi kurulumcunun fazla zamanını almadan veya ek müdahale gerektirmeden, “seçilmek ve zemine monte edilmek” üzere tasarlanmıştır.

Alanınızı sınırlamadan geçişleri sınırlamak mı istiyorsunuz?

Trafiğin ve dışarıdaki araçların kontrol edilmesi gerekliyken, aynı zamanda her kullanıcının geçiş ve manevra alanını garanti etmek için otomatik bir hidrolik içeri çekilebilir trafik bariyeri mükemmel seçimdir.

J200 HA manyetik kart okuyucular, uzaktan kumanda ve manyetik çevrimler aracılığıyla kolaylıkla çalıştırılabilir ve yabancılara karşı dayanıklı, istediğiniz zamanda ise görünmezdir.

Hızlı bir otomatik sistem mi istiyorsunuz?

Bir yarı otomatik mantar bariyer trafiği az olan kentsel alanların kapatılması için mükemmeldir. J200 SA gazlı bir amortisör mekanizmasıyla manuel olarak çalıştırılabilir ve gerektiğinde hızla içeri çekilerek geçişi serbest bırakır.

Kalıcı bir çözüm mü arıyorsunuz?

Bazen yaya alanları veya yerleşim alanları araç geçişini tamamen engelleyerek kalıcı kurulumlarla kapatılmalıdır.
Böyle bir durumda, aynı zamanda otomatik ve yarı otomatik mantar bariyerler ile kombine edilebilen ve böylece servis araçları için transit alanlara sahip kurulumlara izin veren sabit ve sökülemez bir J200 F mantar trafik bariyeri gereklidir.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.