Endüstriyel alanlar, yaya geçişleri ve trafiği yoğun alanlar sürekli hareket ve tabi ki her zaman maksimum verimlilik gerektirir. J275 serisi FAAC hidrolik teknolojisi sayesinde kelimenin tam anlamıyla yorulmak bilmez. “Montaj için Tasarım” yaklaşımı en mükemmel uygulanışını bu mantar bariyerlerde bulur: bir oyuk ve bir mantar bariyer iki farklı varlıktır ve bu, rutin bakım ve olası değiştirmeler için büyük fayda sağlar.

 

Özellikle esnek bir sistem mi arıyorsunuz?

Herkes kentsel geçişler, endüstriyel alanlar veya alışveriş merkezleri gibi yoğunluğu yüksek alanlarda trafiği kontrol edemez: çok yoğun çalışma döngülerine nasıl dayanacağınızı bilmek zorundasınızdır.
Otomatik içeri çekilebilir hidrolik mantar bariyer J275 HA‘nın yaptığı tam olarak budur. Yorulmak bilmeyen tasarımıyla, manyetik kart okuyucular, uzaktan kumanda, manyetik çevrimler veya bir telefon sinyali aracılığıyla son hareketlerin otomatik olarak kontrol edilmesi için idealdir.

Tercihlerimizde katıyız.

Yaya ve yerleşim alanlarını, veya bunların bir kısmını araç trafiğini tümüyle dışarıda bırakarak kapatmak, kalıcı kurulumlar için mükemmel olduğu kadar, başka mantar bariyerlerin (otomatik veya yarı otomatik) de bulunduğu karma kurulumlar için de mükemmel olan J275 F'yi gerektirir.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.