FAAC mantar bariyerleri, yayalar ve bisikletliler için erişimi sınırlı alanlara geçişi önlemeden araç trafik akışını kontrol edebilmenizi sağlar. Mantar bariyerler sayesinde, şehirlerimizdeki tarihi ve az bilinen alanlar yeniden keşfedilerek ve iyileştirilerek çoğu zaman hoş ve çekici alanlar yaratılmış olur.

Tüm bunlar estetiğe önem verilerek elde edilir. Aslında, FAAC aynı zamanda çevre düzenlemesini bozmayan ve serbest manevra alanları gerektirmeyen otomatik modeller de sunmaktadır: araçların geçişi için yalnızca indirilmeleri yeterlidir.

Herkes için her zaman bir çözüm vardır.

Kapatılacak alanın kablo tesisatı yapılması zor mu? Bu durumda en uygun mantar bariyer modeli yarı otomatiktir: manuel olarak indirilir ve bir serbest bırakma anahtarı aracılığıyla otomatik olarak yükseltilir.

Araçlar durur ve FAAC kalitesine yeşil ışık yanar.

Birinin kendi alanındaki özgürlüğü aynı zamanda güvenilirliğe bağlıdır. Çok çeşitli FAAC mantar bariyerleri dünya çapında teknolojik mükemmellik, üstün kaliteli komponentler ve özellikle her kurulumun hayati önem taşıyan aşamaları olan kurulum ve bakımı kolaylaştıran ürünler tasarlayan benzersiz "Montaj için Tasarım" felsefesini temsil eden hidrolik teknolojisi ile her uygulama ihtiyacını çözer.