Araç trafiğini kontrol etmenin yeterli olmadığı durumlar vardır – alanlar veya binalar her şeye dayanabilecek araçlarla korunmalıdır.

Hava alanları, büyükelçilikler, bankalar, limanlar ve benzer yerlerde maksimum güvenliği sağlamak, hepsi her gün gereken tüm gönül rahatlığını sunmak için tasarlanan FAAC mantar bariyerlerde bulunan özel kalite ve detayları gerektirir.

Güvenlik bir dayanıklılık ve hız konusudur.

Yetkisiz girilme riski bulunan alanları korumak için yalnızca otomatik hidrolik içeri çekilebilir J355 M30-P1 HA mantar bariyeri yeterlidir. Darbelere dayanabilmek için “AST M F 2656-07” Standardına göre test edilip onaylanan bu mantar bariyer, yalnızca bir tanesi ile neredeyse 7,000 kilogramlık bir kamyonu engelleyebilir.
Standart versiyonunda veya Acil Durumda Hızlı Çalışma (J355 M30-P1 HA EFO) versiyonunda mevcut olan hızlı kaldırma sistemi koruma seviyesini daha da yükseltir.

Belirli güvenlik önlemlerine ihtiyacınız mı var?

J355 M30-P1 F sabit mantar bariyer, araç geçişini tamamen dışarıda bırakan maksimum koruma için bir sistem gerekli olduğunda ideal tercihtir. Hassas alanların sürekli olarak kounmasını garanti eden yüksek güvenlikli ve sertifikalı bir modeldir. Karma kuruluma sahip otomatik içeri çekilebilir mantar bariyerler ile birlikte kullanılabilir.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.