Otomatik panjurlar çok kullanışlıdır ve kesinlikle bir lüks değildir: bu şekilde herkes hayatını kolaylaştırabilir ve tek hareketle açma kapama rahatlığının keyfini çıkarabilir. Yalnızca doğru motoru belirlemeniz ve panjuru çalıştıran tüpe kurmanız yeterlidir. Motoru bir kontrol butonuna veya uzaktan kumandaya bağlayarak çalıştırabilirsiniz. Ek olarak, zaman programlayıcısı sayesinde, ihtiyaçlarınıza göre süreleri ayarlayabilirsiniz.

Sizin için doğru FAAC çözümünü tespit etmenize yardımcı olmak için, burada bazı durumlara özgü örnekleri ve en sık sorulan soruları bulabilirsiniz.

Yeni bir ev mi alıyorsunuz?

Panjurlarınızın otomasyonunu yaptırmak için mükemmel bir zamandır. Pratik ve ana bir buton ile, bir veya daha fazla panjurun açılma ve kapanma kontrolünü sağlayabilirsiniz. Geleneksel olanlardan çok daha büyük açıklıklar için size en uygun model TM45 veya TM58'dir.

Bir elektrik kesintisi durumunda ne yaparsınız?

Hiç sorun değil! TM45 M gibi manuel bir çalışma mekanizması ile donatılmış modeller kullanarak, panjurlarınızı bir güç kesintisinde bile açabilirsiniz.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.