Kolaylık evinizde.

Otomasyon sistemleri özellikle ağır panjurların sarılması, dış stor perdeler veya erişmesi zor panjurların kapatılması gibi stor perdelerin kullanımını koltuğunuzdan kalkmadan yönetebilmenizi sağlar. Tek hareketle otomasyonu idare etmek için buton ve uzaktan kumanda seçenekleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Enerji tasarrufu için sinerji.

Sistemlere dahil edilebilen güneş/rüzgar sensörü sayesinde, ortamları güneşin aşırı ısıtmasını önleyerek korumak ve tasarruf etmek çok kolaydır. Evde olmasanız bile, şiddetli rüzgarlar stor perdenizi tehdit ettiğinde güneş/rüzgar sensörü etkinleşir.

Her zaman güvenli.

Sistemin büyük binalarda bile otomatik olarak açılması ve birden çok panjurun veya stor perdenin aynı anda açılıp kapanmasını programlamak için zaman ayarı yapabilirsiniz.

Rahatlıktan daha fazlası

Estetik asla gözardı edilmemelidir: görsel etki önemlidir. Yeni bir ev veya ofis satın aldığınızda veya bunları yenilemeye karar verdiğinizde, jaluzileri panjurlarla ve perde raylarını konforlu ve göze batmayan bir buton veya uzaktan kumanda ile değiştirmek çok kolaydır.