FAAC çözümleri tümüyle fark edilmeyen bir şekilde ve daha iyi çalışan motorlar sayesinde basit ve dikkat çekmeyen bir çalışma sağlar: her yönden %100 konforu garanti etmek için vazgeçilmez bir özellik olarak stor perdelerinizin kutusuna entegre edilmişlerdir ve son derece sessizdirler.

 

Uzaktan etkinleştirmek istediğinizde tek bir hareketle bir veya daha fazla stor perdenin açılma ve kapanmasını kolaylıkla sağlayabilir ve aynı zamanda önemli ölçüde enerji tasarrufundan yararlanırsınız.

 

Aşağıda, ihtiyaçlarınıza göre en uygun FAAC çözümünü belirlemenize yardımcı olacak kısa bir rehber mevcuttur.

Her anlamda enerji tasarrufu sağlamak.

Butonu ve uzaktan kumandası sayesinde, stor perdeyi her zaman dışarı çıkmadan ve pencereyi açmadan etkinleşirebilir ve böylece odalardaki sıcaklık değişimlerinden kaynaklanan gereksiz enerji harcamalarını önleyebilirsiniz.

Uzun ömürlü ürünler.

FAAC her şeyi zaten düşünmüştür. Stor perdeyi korumayı ve uzun ömürlü olmasını sağlamayı bile.

Aslında, TM45 E R'nin motoru stor perdenin her zaman mükkemmel biçimde kapanmasını garanti etmek için otomatik ayarlıdır. Stor perde yukarı katlandığı ve kullanılmadığı zaman, kumaşın aşınmasını ve yıpranmasını arttıran güneş veya hava durumlarına maruz kalması önlenir.

UZMANLARIMIZDAN YARARLANIN.

Bir seçim yapmanıza yardımcı olmak veya yalnızca daha fazla bilgi için, uzmanlarımızın profesyonelliklerine veya güvenilir kurulumcularımıza her zaman güvenebilirsiniz. Kontrol, fiyat teklifi veya yalnızca ek bilgiler için bizimle iletişime geçiniz.