FAAC geçiş kontrolü güvenlik açısından eksiksiz bir hizmeti garanti eder ve alanların ve/veya binaların korunmasına özel tüm diğer sistemler ile entegre edilebilir.

 

Geçiş noktalarını kontrol edin, fakat hepsi bu kadar değil.

“Kontrollü” bir giriş ayarlama ve hızlı bir geçişin dahil edilmesi veya iptal edilmesini gerektirir; binaların içine veya dışına kurulabilir.
Yetkili kişi ve araçlar, her tür araç ve yaya ihtiyaçları için çok çeşitli çözümler sunan ve böylece güvenliği arttırarak işletim maliyetlerini optimize eden FAAC geçiş kontrol sistemleri sayesinde kolaylıkla hareket edebilirler.

 

Bir geçiş kontrol sistemi size ne sunabilir?

FAAC teknolojisi her zaman maksimum performansı garanti eder. Geçiş kontrol sistemleri şunlar gibi fonksiyonlar sunar:

  • risk altındaki alanların 7/24 görüntülenmesi ve geçiş yapanların tanınması
  • önceden ayarlanmış mod ve zamanlara göre yalnızca yetkili kullanıcıların geçişi
  • kontrol etkinleştirilmesi ve etkisizleştirilmesi ile olayların gerçek zamanlı olarak görüntülenmesi
  • bölgedeki arıza ve alarmların bildirilmesi
  • bölgedeki kullanıcıların raporlanması ve olayları kaydetme, görüntüleme ve yazdırma seçeneği; böylece her zaman görüntülenebilen bir günlük oluşturma
  • hırsız alarmları, güvenlik kameraları vb. paralel güvenlik sistemlerini bünyesine dahil etme seçeneği

 

Ne zaman ve kimler bir geçiş kontrol sistemine ihtiyaç duyar?

Geçiş kontrolü kurallara göre uygulandığında, güvenlik ve iletişim maliyetlerini optimize ederek insanların içerisinde güven içinde hareket etmesi gereken firma ve kompleks yapılar gibi alanlarda.
İnsan ve malzeme kaynaklarının güvenilir ve tekrarlanabilir bir biçimde kontrol edilebilmesini garanti etmek için değiştirilemeyen gösterge değerlerine ihtiyaç olduğunda.
Tanıma ve uzaktan görüntülemenin kolaylaştırılmasının gerekli olduğu tüm durumlarda: spor salonları, havuzlar ve benzer alanlar gibi halka açık gittikçe daha fazla tesis kullanıcı akışını hızlandırmak için geçiş kontrolüne güvenmektedir.

field_53f73681f6bc2